Przejdź do treści

Rabat na Kartki to wyjątkowy program rabatowy.

Wypoczywając w  Karkonoszach odwiedzaj atrakcje turystyczne i upoluj wszystkie przygotowane właśnie dla Ciebie rabaty. 7 atrakcji turystycznych przygotowało program w którym czekają bilety ulgowe i rabaty na wstęp aż do 10%. Szczegóły znajdziesz poniżej więc bez wahania przeczytaj stronę do końca. Kliknięcie w przycisk zabierze Cię od razu do danych teleadresowych uczestników projektu.

Pamiętaj proszę, że „Rabat na Kartki” otrzymany przy kasie zadziała dopiero w kolejnej odwiedzanej atrakcji.

Strzelnica w Starej Fabryce

"Strzelnica w Starej Fabryce" to kryta strzelnica rekreacyjna zlokalizowana w Miłkowie, na przedmieściach Karpacza. Do dyspozycji wszystkich chętnych jest broń palna sportowa, bojowa i historyczna. Na strzelnicy przygodę ze strzelectwem zaczynają już 6cio letni chłopcy i dziewczynki więc strzelnica jest naprawdę świetnym miejscem rozrywki dla całej rodziny. Instruktorzy i wyposażenie strzelnicy dopasowane jest do każdej z odwiedzającej nas osób - dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn więc każdy kto ma na to ochotę może zacząć przygodę ze strzelectwem. Nie potrzebujesz żadnych uprawnień i szkoleń - wszystkie potrzebne dokumenty, szkolenia i niezbędną wiedzę mają Instruktorzy strzelnicy.
Rabat na Kartki okazany na strzelnicy upoważnia Cię do 10 darmowych strzałów z broni w kalibrze .22LR które dorzucimy do dowolnego strzelania jakie zakupisz - np. 10 strzałów z pistoletu da w sumie 10 strzałów z pistoletu plus 10 strzałów z karabinka .22LR.
Oferta "10 strzałów gratis" oraz oferta "Rabat 5%" nie ulega pomnożeniu przy okazaniu więcej niż jednego blankietu promocyjnego.
Rabat na Kartki nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez strzelnicę.
Do zobaczenia na strzelnicy!
Kontakt: 508 984 346

Czytaj dalej...

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach

Zapraszamy do fascynującej atrakcji Dolnego Śląska - największego centrum informacyjnego regionu. Miniatury pałaców, zamków i starówek miast dolnośląskich w skali 1:25, wykonane przez artystów, prezentowane są w pięknych ogrodach. Zwiedzając studio modeli architektonicznych, dowiecie się, jak powstają te niezwykłe repliki. Przewodnicy oprowadzą Was po parku, dzieląc się ciekawostkami, a multimedialna prezentacja parku i relaks w kawiarni to doskonały sposób na podsumowanie wrażeń.
Kontakt: 75 752 22 42

i jeszcze dalej...

Kopalnia Podgórze

„Kopalnia Podgórze” to największa kopalnia uranu na terenie Kowar oraz druga co do wielkości wydobycia kopalnia na terenie Polski. Wyrobiska kopalni powstały w latach 50-tych XX wieku, natomiast eksploatacja trwała aż do 1958 roku.
W latach od 1974 do 1989 roku w Kopalni Podgórze mieściło się jedyne w Polsce i czwarte na świecie Inhalatorium Radonowe, w którym kuracjusze z Uzdrowiska Cieplice korzystali z podziemnych inhalacji gazem szlachetnym radonem. Zwiedzając Kopalnię Podgórze, poznają Państwo pasjonującą historię kowarskiego górnictwa, sięgającą początków XII w, specyfikę pracy górników, techniki eksploatacji podziemnych złóż uranu oraz tajną działalność Zakładów Przemysłowych R-1. Nasze podziemia to miejsce, w którym historia, nauka oraz ciekawostki z dawnych lat pozwolą Państwu przeniknąć do skrzętnie skrywanej historii PRL-u. Sięgamy do tradycji, faktów z przeszłości i opowieści naszych dziadków.
Rabat na Kartki okazany w kasie kopalni gwarantuje 10% rabatu na zwiedzanie trasy turystycznej.
Rabat na Kartki nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez kopalnię i dotyczy jednego rachunku/paragonu.

brawo! do końca już niedaleko

Zamek Wleń (Lenno)

Zamek Wleń/Lenno położony jest w miejscowości Łupki obok Wlenia w malowniczej Dolinie Bobru. Jest to najstarsza murowana warownia na Śląsku, której historia miała początek za panowania Bolesława I Wysokiego w XII wieku. Kolejną właścicielką zamku była Św. Jadwiga Śląska, ponieważ obiekt ten z przyległymi terenami stanowił jej tzw. oprawę wdowią. Dla niej też wybudowano tu prywatną kaplicę, której pozostałości możemy oglądać do dziś. Po przejęciu zamku przez wnuka Jadwigi - Bolesława Rogatkę, przekształcono go w śląskie "Alcatraz", więzienie, gdzie w bergfriedowej wieży przetrzymywano między innymi biskupa wrocławskiego Tomasza czy księcia Henryka Probusa. Zniszczony podczas wojny trzydziestoletniej w XVII w., w kolejnych stuleciach, wraz z całą Górą Zamkową stał się romantycznym parkiem, a jego zachowana wieża zwieńczona została platformą widokową z panoramą na Karkonosze, Góry Izerskie i Pogórze Kaczawskie. Obecnie zamek jest możliwy do zwiedzania przez cały rok a jego historię opowiadają przewodnicy (w strojach nawiązujących do średniowiecznych) w cenie biletu. Przez cały rok, dwa razy w miesiącu są tu również organizowane Nocne Zwiedzania z pochodniami. Turyści okazujący Rabat na kartki otrzymają 1 zł zniżki na każdy rodzaj dziennego biletu wstępu.
Kontakt: 883 127 097

ciepło, ciepło ...

Muzeum Zabawek w Karpaczu

To niezwykłe miejsce chętnie odwiedzane przez dzieci i dorosłych. W muzeum można zobaczyć ciekawą ekspozycję dawnych i współczesnych zabawek. Bajkowa aranżacja wystawy, miniaturowe wnętrza domków dla lalek oraz piękne porcelanowe lalki to tylko niektóre z atrakcji czekające na gości. Muzeum prowadzi również warsztaty oraz lekcje muzealne.
Kontakt: 75 761 85 23

już prawie koniec, czytaj dalej

Muzeum Ziemi Juna w Szklarskiej Porębie

Nasze Muzeum to ponad 350 metrów kwadratowych wystawy prezentującej wyjątkowo barwną kolekcję minerałów. Wszystko zaprezentowane w sposób czytelny i nowoczesny. Prezentujemy lokalne tradycje poszukiwaczy gór – walończyków, historię wydobycia minerałów na terenie Sudetów. Na deser zapraszamy do naszego profesjonalnego sklepu mineralogicznego. Tutaj zaoferujemy Wam minerały surowe oraz wyroby z kamieni ozdobnych.
Kontakt: 75 717 32 87

Koniec za 3...2...1...

Leśna Huta w Szklarskiej Porębie

Dzięki bogatym złożom kwarcu i dużej ilości niezbędnego drzewa w podkarkonoskich lasach Szklarska Poręba od dawien dawna związana była ze szklarstwem. Pierwsza huta powstała w dzisiejszej Szklarskiej Porębie Dolnej, nad Szklarskim Potokiem w połowie XIV wieku.
Dziś wielowiekową tradycję hutnictwa w naszym mieście podtrzymuje mistrz Henryk Łubkowski, który Leśną Hutę prowadzi wraz z rodziną. W hucie na oczach widzów wykonuje się ręcznie formowane szkła barwione w masie. Można obserwować wytop różnych form szklanych od ozdób po wazony i naczynia. Hutnicy używają przy tym dawnych narzędzi i form kuglerskich, co przydaje produkowanym tutaj przedmiotom dodatkowego waloru rzemieślniczej perfekcji. Materiałem jest przede wszystkim stłuczka szklana z domieszką piasku szklarskiego.
Kontakt: 75 717 23 03

Koniec!