Przejdź do treści

Rabat na Kartki to wyjątkowy program rabatowy.

Wypoczywając w  Karkonoszach odwiedzaj atrakcje turystyczne i upoluj wszystkie przygotowane właśnie dla Ciebie rabaty. 7 atrakcji turystycznych przygotowało program w którym czekają bilety ulgowe i rabaty na wstęp aż do 10%. Szczegóły znajdziesz poniżej więc śmiało przeklikaj stronę do końca by dowiedzieć się więcej na temat niebieskiej wersji RABATÓW NA KARTKI. Kliknięcie w przycisk DOJAZD zabierze Cię od razu do danych teleadresowych uczestników projektu.

Pamiętaj proszę, że „Rabat na Kartki” otrzymany przy kasie zadziała dopiero w kolejnej odwiedzanej atrakcji.

Wieża Książęca w Siedlęcinie

Położona nad brzegiem Bobru Wieża Książęca w Siedlęcinie jest jedną z najwspanialszych i najlepiej zachowanych budowli tego typu w Europie Środkowej. Została zbudowana przez przez księcia Henryka I jaworskiego, w latach 1313-1315, jako strażnica przy przeprawie przez rzekę oraz rezydencja myśliwska władcy. Pierwotnie otoczona była murem obronnym z niewielką wieżą bramną oraz fosą. Jej największą atrakcją są średniowieczne malowidła na ścianach tzw. Wielkiej Sali. Są to najstarsze w Polsce malowidła ścienne o tematyce świeckiej. Polichromie siedlęcińskie są również jedynymi średniowiecznymi malowidłami w Europie, obrazującymi historię najznamienitszego spośród rycerzy Okrągłego Stołu – sir Lancelota z Jeziora – i jego grzesznego romansu z królową Ginewrą.

W wieży w Siedlęcinie na uwagę zasługują również najstarsze w Polsce drewniane stropy, powstałe podczas budowy obiektu, liczące sobie ponad 700 lat. Rabat na kartki okazany przed zakupem biletu do Wieży gwarantuje 10% rabatu na zwiedzanie obiektu. Rabat na Kartki nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy jednego rachunku/paragonu.

Czytaj dalej...

Strzelnica w Starej Fabryce

"Strzelnica w Starej Fabryce" to kryta strzelnica rekreacyjna zlokalizowana w Miłkowie, na przedmieściach Karpacza. Do dyspozycji wszystkich chętnych jest broń palna sportowa, bojowa i historyczna. Na strzelnicy przygodę ze strzelectwem zaczynają już 6cio letni chłopcy i dziewczynki więc strzelnica jest naprawdę świetnym miejscem rozrywki dla całej rodziny. Instruktorzy i wyposażenie strzelnicy dopasowane jest do każdej z odwiedzającej nas osób - dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn więc każdy kto ma na to ochotę może zacząć przygodę ze strzelectwem. Nie potrzebujesz żadnych uprawnień i szkoleń - wszystkie potrzebne dokumenty, szkolenia i niezbędną wiedzę mają Instruktorzy strzelnicy.
Rabat na Kartki okazany na strzelnicy upoważnia Cię do 10 darmowych strzałów z broni w kalibrze .22LR które dorzucimy do dowolnego strzelania jakie zakupisz - np. 10 strzałów z pistoletu da w sumie 10 strzałów z pistoletu plus 10 strzałów z karabinka .22LR.
Oferta "10 strzałów gratis" oraz oferta "Rabat 10%" nie ulega pomnożeniu przy okazaniu więcej niż jednego blankietu promocyjnego.
Rabat na Kartki nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez strzelnicę.
Do zobaczenia na strzelnicy!
Kontakt: 508 984 346

Czytaj dalej...

Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze

Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze - Cieplicach to niezapomniany element rodzinnej wycieczki po atrakcjach Karkonoszy. Po pierwsze - siedziba muzeum znajduje się w sercu malowniczego Uzdrowiska Cieplice - najstarszego uzdrowiska w Polsce, miejsce samo w sobie warte dłuższego spaceru. Po drugie - zbiory muzeum eksponowane są we wnętrzach cysterskiego klasztoru którego architektura i zdobienia potrafią zachwycić i pozbawić tchu. Po trzecie - zbiory muzeum.
Rabat na Kartki nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Muzeum Przyrodnicze.
Kontakt: 75 75 515 06

i jeszcze dalej...

Kopalnia Podgórze

„Kopalnia Podgórze” to największa kopalnia uranu na terenie Kowar oraz druga co do wielkości wydobycia kopalnia na terenie Polski. Wyrobiska kopalni powstały w latach 50-tych XX wieku, natomiast eksploatacja trwała aż do 1958 roku.
W latach od 1974 do 1989 roku w Kopalni Podgórze mieściło się jedyne w Polsce i czwarte na świecie Inhalatorium Radonowe, w którym kuracjusze z Uzdrowiska Cieplice korzystali z podziemnych inhalacji gazem szlachetnym radonem. Zwiedzając Kopalnię Podgórze, poznają Państwo pasjonującą historię kowarskiego górnictwa, sięgającą początków XII w, specyfikę pracy górników, techniki eksploatacji podziemnych złóż uranu oraz tajną działalność Zakładów Przemysłowych R-1. Nasze podziemia to miejsce, w którym historia, nauka oraz ciekawostki z dawnych lat pozwolą Państwu przeniknąć do skrzętnie skrywanej historii PRL-u. Sięgamy do tradycji, faktów z przeszłości i opowieści naszych dziadków.
Rabat na Kartki okazany w kasie kopalni gwarantuje 10% rabatu na zwiedzanie trasy turystycznej.
Rabat na Kartki nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez kopalnię i dotyczy jednego rachunku/paragonu.
Kontakt: 538 715 100

brawo! do końca już niedaleko

Muzeum Sentymentów

Muzeum Sentymentów w Kowarach to 450m kwadratowych podzielonych na 13 pokoi tematycznych. Muzeum to nic innego jak podróż w przeszłość do minionej epoki znanej szerzej jako Polska Rzeczpospolita Ludowa. Muzeum przedstawia nieznaną najmłodszym historię codzienności tamtych czasów, przypomina dzisiejszym dorosłym w jakich kolorach, fakturach, materiałach i wzornictwie przyszło dorastać, bawić się i uczyć. To niezwykła podróż we wspomnienia i ale także niezwykłego wzornictwa przedmiotów jakiego dzisiaj ze świecą można już tylko szukać.
Rada Zakładowa Muzeum Sentymentów jedyną słuszną decyzją Kierownika Andrzeja zdecydowało nagrodzić posiadacza Rabatu na Kartki 10% rabatem na bilet wstępu do muzeum.
Rabat na Kartki nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez muzeum i dotyczy jednego rachunku/paragonu.

ciepło, ciepło ...

Time Gates - Bramy Czasu

Time Gates w Jelenie Górze to wyjątkowy projekt naukowo historyczny zorganizowany w największych podziemiach w Karkonoszach. Tajemnicze korytarze, eksperymenty naukowe, tajemnice Ducha Gór - Liczyrzepy oraz największa Cewka Tesli w Polsce - to wszystko czeka na Ciebie w jeleniogórskich podziemiach. Wyjątkowa trasa historyczno - naukowa to jednocześnie zabawa jak i ogromny krok w fascynujący świat wiedzy i odkryć naukowych.
Rabat na Kartki gwarantuje bilet ulgowy (zamiast normalnego) uprawniający do wstępu do podziemi na trasę turystyczną jak i naukową.
Rabat na Kartki nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Time Gates - Bramy czasu i dotyczy jednego rachunku/paragonu.

już prawie koniec, czytaj dalej

Papugarnia Śnieżka

Wielobarwne, inteligentne, niesamowicie piękne - papugi. Ich domem w Karkonoszach jest Papugarnia Śnieżka. Mieszka w niej 12 różnych gatunków tych wspaniałych ptaków. Papugi przebywają w otwartej hali lotów gdzie mają zapewnioną swobodę ruchu a każdy z odwiedzających to miejsce może zobaczyć je w pełnej krasie. Pamiętaj, papugi są oswojone z obecnością ludzi i mogą podlecieć i przysiąść na Twoim ramieniu w oczekiwaniu na smakołyk, jednak nadal są to dzikie zwierzęta, wiec uważnie wysłuchaj wskazówek dotyczących obcowania z nimi zanim wejdziesz do ich fascynującego świata. Wskazówek udzieli Ci obsługa Papugarni.
W zamian za okazanie Rabatu na Kartki otrzymasz 10% rabat na bilet wstępu.
Rabat na Kratki nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez papugarnię i dotyczy jednego rachunku/paragonu.

Koniec!