Przejdź do treści

Regulamin projektu "Rabat na Kartki"

czyli wszystkie istotne informacje które warto przeczytać zanim wyruszysz na polowanie na rabaty

  1. Organizatorem projektu „Rabat na Kartki” jest „Przedsiębiorstwo Strzeleckie SCS” Jacek Pawlus, Dziwiszów 169, 58-508 Jelenia Góra.
  2. „Rabat na Kartki” – projekt promocyjny atrakcji turystycznych zawiązany w celu promocji regionu i ułatwienia dostępu do obiektów biorących udział w programie.
  3. Program „Rabat na Kartki” jest ograniczony czasowo do 30 września 2024r. lub do wyczerpania blankietów promocyjnych.
  4. Blankiety promocyjne programu „Rabat na Kartki” dostępne są do dostania za darmo w punktach biorących udział w programie oraz są kolportowane bezpłatnie przez wolontariuszy biorących udział w programie.
  5. Rabat opisany na blankiecie zostaje przekreślony w punkcie jego realizacji oznaczając tym samym wykorzystanie go w danym miejscu.
  6. Zebranie wszystkich rabatów na jednym lub kilku blankietach nie gwarantuje żadnych dodatkowych nagród.
  7. Do realizacji rabatów opisanych na blankietach dla rodzin z dziećmi wystarczy jeden blankiet w dowolnej konfiguracji dorosły/dorośli + dziecko/dzieci.
  8. Promocja „10 strzałów gratis” na „Strzelnicy w Starej Fabryce” realizowana jest przy zakupie dowolnego strzelania z dowolnie wybranej broni. Obowiązuje zasada „10 strzałów gratis” dla 1 osoby posiadającej blankiet promocyjny.
  9. Projekt „Rabat na Kartki” nie łączy się z innymi działaniami promocyjnymi i marketingowymi które poszczególne atrakcje i obiekty przedsięwzięły indywidualnie lub we współpracy z pozostałymi operatorami działającymi na rynku.